logo

obaly pro všestranné použití

Volejte: +420 235 366 083

O společnosti

O společnosti

Naše společnost byla založena v r. 1992.

Zastupujeme jako výhradní zástupci pro ČR a SR přední evropské (světové) výrobce obalových prostředků pro kosmetické, farmaceutické a zčásti pro potravinové doplňky.

Na přání zákazníků zajišťujeme přes 90 % dodávek včetně dopravy. Poskytujeme záruku na kompletní obaly i v případech, že je obal sestaven z dodávek několika dodavatelů.

Řešíme s našimi zákazníky jejich problémy při navrhování nových obalů ze široké palety naší nabídky. V některých případech zveme k dořešení zahraniční specialisty na pracoviště našich zákazníků. Desítky jedinečných obalů, které vznikly na základě takové spolupráce jsou dokladem, že tento způsob spolupráce přinesl úspěch našim zákazníkům.

V řadě případů byly vytvořeny obaly výhradně pro našeho zákazníka a jsou pro něho chráněny.
Naše společnost od založení pravidelně vystavuje na veletrhu Embax v Brně, kde společně se zástupci zahraničních firem prezentujeme jejich standardní výrobky i poslední novinky.


ZASTUPUJEME 

Pracujeme jako výhradní zástupce následujících firem:


Dlouhodobá spolupráce s uvedenými výrobci nám přinesla cenné znalosti a zkušenosti v oboru obalů. Doložení certifikátů nezávadnosti obalů je samozřejmostí. Ve spolupráci s dalšími evropskými výrobci naši nabídku doplňujeme dle aktuálních požadavků našich zákazníků o další obalová řešení 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
...